Barbie Dreamhouse Adventures Hileli Apk İndir – Barbie Dreamhouse 2021 Apk İndir

2021.2.1

Kendi Barbie Dreamhouse deneyiminizi yaratın! Her odayı tasarlayabilirsiniz. En iyi arkadaşlarımla, yavrularımla ve Blissa'yla tanış! Dreamhouse'da eğlenceli aktiviteler için bize katılın: pişirme, dans veya epik havuz partileri! Dışarı çıkın ve daha eğlenceli aktiviteler için pembe cabrio'mla Malibu'yu keşfedin. Artı, öne resim hazır görünüyor bana ve arkadaşlarıma moda elbise-up! Her şeyin mümkün olduğu Dreamhouse'da heyecan verici maceralarda bizi takip edin!
Geliştirici
Budge Studios
Sürüm
2021.2.1
Actualización
April 16, 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
57M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Barbie Dreamhouse Adventures Hileli Apk İndir

Kendi Barbie Dreamhouse deneyiminizi yaratın! Her odayı tasarlayabilirsiniz. En iyi arkadaşlarımla, yavrularımla ve Blissa’yla tanış! Dreamhouse’da eğlenceli aktiviteler için bize katılın: pişirme, dans veya epik havuz partileri! Dışarı çıkın ve daha eğlenceli aktiviteler için pembe cabrio’mla Malibu’yu keşfedin. Artı, öne resim hazır görünüyor bana ve arkadaşlarıma moda elbise-up! Her şeyin mümkün olduğu Dreamhouse’da heyecan verici maceralarda bizi takip edin!

İÇİNDE HAREKET EDELİM
Her odayı harika duvar kağıtları ve göz kamaştırıcı süslemelerle tasarlamama yardım et. Kendi Dreamhouse olun! Hazır, hazır, stil!

EN HAVALI ARKADAŞLAR
En iyi arkadaşlarımla tanış: Renee, bir spor fanatiği; Daisy, yetenekli bir DJ; Teresa, bir bilim aşığı; Nikki, hevesli bir moda tasarımcısı ve tek Ken. Ayrıca, eğlenceyi seven kız kardeşlerim: Skipper, Stacie ve Chelsea! Ailem bile, Bay ve Bayan Roberts bu maceraya katılıyor!

FOODİES
Neden harika mutfağımda bana katılmıyorsun? Yemek pişirmek için çok lezzetli yemek tarifleri var! Skipper ile pişirme alın ve herkesin görmesi için barbiegram üzerinde lezzetli yemek tarifleri sonrası! Mmm… kokusu alıyorum bunlar kek mi?!

Barbie Dreamhouse 2021 Apk İndir

SÜSLEMEK
Moda tavsiyen var mı? Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla kıyafet var! Güzel elbiseler giyinmek ya da süper rahat pj’lerde giyinmek, herkes için bir kıyafet var. En havalı kıyafete sahip olmak için nikki’den bazı moda tavsiyeleri isteyin!

SAÇ MODELİ
Bir makyaj için hazır olun! Dreamhouse’da bir kuaför var ve tonlarca farklı saç modeli tasarlayabilirsiniz! Teresa ile bir kızın makyaj gününü geçirin ve yeni görünümünüze ekleyebileceğiniz tüm harika aksesuarlara göz atın!

BİRAZ ŞIMARTMANIN ZAMANI GELDİ
Pembe cabrio’yu çıkarın ve Malibu Nail Spa’ya göz atın! Renee’yi de getir ve bir kız günü yap! Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok renk, desen ve çıkartma ile kendi tırnak tasarımınızı oluşturun!

YAZ SAATİ
AMAN TANRIM! Malibu Plajı nihayet açık! Dalış, yüzme, ızgara, salon veya bir sandcastle inşa etmek? Hepsini yapabilirsin! Yavruların bile sahile girmesine izin verilir! Chelsea ve Stacie ile Malibu dalgalarını sürün ve harika bir mini oyunda nihai sörf şampiyonunun kim olduğuna karar verin. Ken efsanevi havuz partilerinden birini düzenlerken Dreamhouse havuzunda da rahatlayabilirsiniz!

PRENSES MACERA
Malibu’daki özel bir etkinliğe candan davetlisiniz: Floravian Kalesi’nde bir Kraliyet topu! Arkadaşlarımın ve kız kardeşlerimin prensesini alın-Kraliyet saç modeli ve önlüklerle topun Kraliçesi olmaya hazır olun!

ABONELİK DETAYLARI
– Bu uygulama aylık abonelikler sunuyor
– Kullanıcılara aboneliğin Ücretsiz Deneme Sürümü sunulabilir
– Sadece yeni aboneliklerde Google Hesabı başına bir ÜCRETSİZ DENEME
– Kullanıcılar deneme süresini kabul etmek için bir abonelik opt-in gerekir ve deneme süresi boyunca herhangi bir zamanda opt-out hakkına sahip olacaktır. Kullanıcılar, devre dışı bırakılmadıkları sürece deneme süresinden sonra otomatik olarak ücretlendirilecektir.
– Cari dönemin bitiminden önce Otomatik Yenileme kapatılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir
– Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesi, Google Hesap ayarlarına giderek istediğiniz zaman iptal edilebilir
– Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak kalan abonelik süresi için geri ödeme almayacağınızı lütfen unutmayın

Barbie Dreamhouse Adventures Hileli APK indir (Unlocked) 5.0

(Visited 132 times, 1 visits today)

Yenilikler

**EASTER UPDATE**

Barbie here! I’ve got tons of super fun surprises in this update in time for Easter! Can’t wait to see you in the Dreamhouse!

CHELSEA’S BEDROOM – I’ve got amazing news! Chelsea FINALLY gets her bedroom in the Dreamhouse! Come explore and take a ride on the Chelsea train!

NEW ACTIVITY: TRAIN RIDE – Discover the best way to get around the Dreamhouse… the train! It’s Chelsea’s favorite activity and there’s room for all your friends!

Video

İNDİRME LİNKLERİ

HEMEN İNDİR OBB İndir

¿Cómo instalar Barbie Dreamhouse Adventures Hileli Apk İndir - Barbie Dreamhouse 2021 Apk İndir?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir