Bumble APK – Sevgili Bulma / Arkadaşlık Uygulaması

1.0.0

Merhaba arkadaşlar, bugün eski Tinder çalışanlarının yapmış olduğu yeni bir uygulama ile karşınızdayız, bu uygulama sayesinde aradığınız aşkı bulabilir veya arkadaşlıklar ve farklı ilişkiler kurabilirsiniz.
Geliştirici
RH Mod İnc.
Sürüm
1.0.0
Actualización
11.02.2021
Gereksinimler
Android 4.4 ve Üzeri
Boyut
17 MB

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

bumble apk, bumble apk indir,

bumble apk

bumble apk indir

Merhaba arkadaşlar, bugün eski Tinder çalışanlarının yapmış olduğu yeni bir uygulama ile karşınızdayız, bu uygulama sayesinde aradığınız aşkı bulabilir veya arkadaşlıklar ve farklı ilişkiler kurabilirsiniz.

Bumble Apk

Hayranları tarafınca yapılan ücretsiz Bumble rehberi.

Bumble, yeni insanlarla tanışmanın ve sosyal çevrenizi genişletmenin en coşku verici yoludur.

Bumble – Tanışma, Yeni arkadaşlarla Buluşma, yakınlarda ilgi alanlarınızı paylaşan ve ŞİMDİ söyleşi etmek isteyen yeni insanoğlu bulmanıza destek verir! Eğlenceli, arkadaş canlısı ve ücretsiz!

Bumble’ı Tinder ve OKCupid şeklinde öteki flört uygulamalarından farklı kılan şey, kadınlara tüm gücü vermeye odaklanmasıdır. Bumble kullanan erkekler, uygulama içinde kaydırarak eşleşmeleri bulabilir, sadece sohbet başlatamazlar.

Tokatlamak. Eşleşme. Söyleşi. Tarih. Bumble kolay ve eğlencelidir – Birini Beğenmek için Sağa Kaydırın, geçmek için Sola Kaydırın. Birisi senden hoşlanıyorsa, Bu bir Eşleşme! Çift katılımı buluş ettik, böylece iki kişi yalnızca karşılıklı bir ilgi olduğunda eşleşecek. Stres yok. Ret yok. Yalnız kaydırın, eşleştirin ve eşleşmelerinizle çevrimiçi sohbet edin, arkasından telefonunuzdan uzaklaşın, gerçek dünyada buluşun ve yeni bir şeyin kıvılcımını ateşleyin.

Şimdi kaydırmaya başlayın. Ve şüphe duyduğunuzda Sağa Kaydırmayı unutmayın. Bize güvenin, ne kadar çok seçeneğiniz varsa, hayat o denli güzel olur.

Dünyanın en büyük, en sıcak bekarlar topluluğu Bumble’a hoşgeldiniz. Utangaç olmayın, süratlica kaydırın.

😍 YENİ ARKADAŞLAR EDİN

Kimin beğenmeyi hak ettiğine karar vermek için fotoğrafları görüntüleyin ve her insanın ilgi alanlarına bakın! Reddedilme korkusu olmadan yeni arkadaşlar edinmek isteyen coşku verici bir insan koleksiyonuna erişim.

💖 BU BİR MAÇ
İnsanlarla eşleştikten sonra metinler, sesli mesajlar, resimler ve videolar kullanarak sohbet edin. Paylaştıkları yaşam anlamış olurını takip ederek eşleşmelerinizi daha iyi bilin.

💕 KREPLER YOK
Yalnızca eşleştiğiniz kişilerle sohbet edin. Sevmediğiniz rastgele kişilerden asla bildiri almayacaksınız ..

😉 GÜVENLİ GİZLİLİK
sosyal hayatınız özeldir; anladık. Kişilerinizi gizlemeyi seçtiğinizde, adres defterinizdeki kişiler size önerilmeyecektir ve bunun tersi de geçerlidir.

Bumble Date: Bumble Date’de ilk adımı bayanlar atıyor.
Bumble BFF: İster şehirde yeni olun, ister çevrenizi genişletmek isteyin. Bumble BFF, yeni dostlar edinmenin en kolay yolu.
Bumble Bizz: İş çevrenizi genişletmek, yeni kariyer fırsatları yakalamak istiyorsanız Bumble Bizz’i kullanın.
Bumble, sevgili bulma, arkadaş arama, kariyer oluşturma, hepsini bir arada sunan tek sosyal ağ platformu.

(Visited 1.246 times, 1 visits today)

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir