CCGram+ APK indir – Geri Takip Etmeyenleri Çıkarma Uygulaması

1.1.5

Using many unique features, you can easily manage your account and grow it.
Geliştirici
CCGram Apps
Sürüm
1.1.5
Actualización
December 26, 2020
Gereksinimler
4.2 and up
Boyut
8.6M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

ccgram apk, ccgram apk indir, ccgram+ apk, ccgram+ apk indir,

Takip Etmeyenleri Tespit Etme

Instagram takip etmeyenler üzerine yazılmış onlarca yazıdan sonra, zararsız ve denenmiş olarak sizi takip etmeyen kullanıcıların nasıl tespit edebileceğinizi ve nasıl silebileceğinizi detaylı olarak anlatmak istedim. Instagram takip etmeyenler adı altında geliştirilmiş onlarca Türk internet sitesi olsa da hemen hemen tümü Instagra takip etmeyenleri bulmanın dışında, profilinizden farklı hesapları da beğendirmeye sizi yönlendirecek şekilde geliştirilmiş.

Tamamen zararsız olarak Instagram takip etmeyenler programı arıyorsanız aşağıda detaylı olarak Unfollowgram üzerinden anlattığım adımları takip ederek kısa sürede sizi takip etmeyen kullanıcıları bulabilir ve silebilirsiniz. Instagram takip etmeyenlerin yanında sizin de takip etmediğiniz, unuttuğunuz veya es geçtiğiniz kullanıcıları da bu uygulama ile kolayca tespit etmeniz mümkün!

Instagram Takip Etmeyenler Tespit Etme / Silme
Instagram’da sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kişileri bulmak yada sizin geri takip etmeyi unuttuğunuz kişileri saptamak için aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmeniz kafi olacaktır. Özellikle Instagram Takipçi Arttırma çalışmalarında kullandığınız #takipedenitakipederim yöntemi için aşağıdaki yolun en güvenlisi olduğuna kesin olabilirsiniz.

Yapmanız Gerekenler

1- Öncelikle yabancı bir Instagram takip etmeyenleri bulma sitesi olan Unfollowgram’ı buraya tıklayarak açın. Karşınıza aşağıda görüntü vardığında “SIGN IN WITH INSTAGRAM” seçeneğine tıklayarak devam edin.

2- rağmenıza aşağıdaki gibi bir ekran ulaştığında ise Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek yetki verme adımına geçiş yapın.

3- Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizi girdikten sonra karşınıza bu uygulama için hangi izinleri verdiğinizi gösteren bir ekran çıkacaktır. Hemen aşağıda da görebileceğiniz ekrandaki izinler şu şekildedir:
Arkadaş listeniz, profil bilgileriniz ve fotoğraflarınıza yetişme
Sizin onayınıza bağlı olarak birilerini takip etme veya takip etmeyi bırakma

# Burada görmüş olduğunüz izinlerden ikincisi sizi biraz da olsa şüpheye düşürmüş olabilir. Aklınıza soru kalmaması için bu sarahat getireyim. Yukarıda verdiğiniz izin de belirtilen “sizin tasdikınıza bağlı” kısmı, siz program içerisinde kişiyi takip et demeden etmeyeceğiniz anlamına gelmektedir. Oldukca kullanışlı bir Instagram takip etmeyenler programı olarak Unfollowgram’ın ilerleyen adımlarında bunları iyi mi icra ettiğimıza da değineceğiz.
4- Programa giriş için izinlerimizi de verdikten sonrasında karşımıza aşağıdaki mail adresi ekranı gelecektir. Buraya ister Instagram hesabınıza bağlı, isterseniz farklı bir maili girerek devam edebilirsiniz.

# Buraya verdiğiniz mail adresine takip etmeyi bıraktığınız yada sizi geri takip etmeyen kullanıcılar da belli aralıklarla gönderilecektir.
5- Mail adresinize de verdikten sonrasında artık Instagram takip etmeyenler programı Unfollowgram’ı rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Program içinde 5 farklı sekmede sizin takip etmediklerinizi, sizi takip etmeyenleri, sizi takibi bırakanları, takipçilerinizi ve takip ettiklerinizi görebilirsiniz.
Örneğin sizin takip ettiğiniz fakat sizi geri takip etmeyen kullanıcıları bulmak için “WHO DOESN’T FOLLOW ME BACK” sekmesine tıklamanız kafi olacaktır. Rağmenıza çıkan aşağıda ekranda sizin takip ettiğiniz, ancak sizi geri takip etmeyen kullanıcılar listelenecektir. Eğer bu kullanıcıları takip etmeyi bırakmak isterseniz, kullanıcının yanında çıkan “Unfollow” butonuna basmanız kafi olacaktır.

6- ek olarak Instagram’da sizi geri takip etmeyenler yerine, sizin geri takip etmediklerinizi de bulmak isterseniz, tek yapmanız gereken “WHO I DON’T FOLLOW BACK” butonuna tıklamak.
Aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu benzer biçimde bu alanda sizi takip eden ancak sizin takip etmediğiniz kullanıcılar listelenecektir. Eğer herhangi bir niçin dolayı takip etmeyi unuttuğunuz kişiler yada #takipedenitakipederim gibi bir etiketten gelen takipçileriniz ise her kullanıcının yanında bulunan “Follow” butonuna basmanız kafi olacaktır.

Bkz: ccgram apk

CCGram+ APK – Takibi Bırakanları Tespit Etme Uygulaması

TikPlus APK – Tiktok Takipçi Hilesi (GÜNCEL)

(Visited 849 times, 1 visits today)

Yenilikler

v1.1.5
* Many improvements made.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir