Construction Simulator 3 Hileli APK 2021 – Bedava Para Hilesi

1.2

Construction Simulator 3 v1.2 PARA HİLELİ APK, simülasyon, araç sürebileceği oyunları seven arkadaşların indirmesini tavsiye ederim.
Actualización
August 6, 2019
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
Varies with device
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH gibi ünlü markalara ilişik resmi lisanslı çalgılarla popüler Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 2014’ün devamı niteliğinde bir Avrupa kasabasını keşfedin VÖGELE AG, HAMM AG ve MEILLER Kipper. Çeşitli ve sıkıntılı sözleşmeler üstlenin. Yolları ve evleri inşa edin ve onarın. Şehrinizin silüetini şekillendirin ve araç filonuzu genişletin. Tamamen yeni bir haritayı keşfedin ve büyüyen şirketinizle yeni sözleşmelerin ve enstrumanların kilidini açın.

İNŞAAT SİMÜLATÖRÜ AVRUPA’YA GİTTİ
Pastoral Alp eteklerine benzemek için sevgiyle tasarlanmış 10 km²’lik bir haritayı keşfedin ve üç farklı bölgede oynayın: Şirketinizi kurduğunuz köy, geniş bir endüstri bölgesi ve çağdaş bir kasaba. Serbestçe sürülebilen açık dünyayı keşfetmek için işler arasındaki süreı kullanın.

YEPYENİ ÖZELLİKLER: LIEBHERR LB28 & COCKPIT GÖRÜNÜMÜ
Köprü yapımı ve öteki coşku verici görevler sırasında sağlam ve derin temeller için köprü yapımı için Liebherr LB28 sondaj kulesinin tadını çıkarın! Pek çok fanatikın uzun zamandır beklediği bir diğer özellik de kokpit görünümü. Artık Construction Simulator 3’ün keyfinı her aracın içinden çıkarabilir ve destansı makinelerin kontrolünü ele geçirmenin iyi mi bir şey olduğunu ilk elden hissedebilirsin!

14 MARKADA 50’DEN FAZLA ARAÇ
Çok sayıda araç sizi bekliyor! Her iş için doğru makineyi seçin: Caterpillar, BOMAG veya WIRTGEN GmbH, VÖGELE AG ve HAMM AG marka makinelerle yol çalışmaları ve tadilatların zorluklarının üstesinden gelin. İlk defa mevcut: Bobcat’in E55 kompakt yerkazar veya T590 kompakt paletli yükleyicisi, toprak hareketini parkta bir yürüyüşe çıkaracak! Liebherr 150 EC-B 8 kule vinci ile yerel çakıl ocağınızı veya araç-gereç deponuzu ziyaret etmek ve yeni yükseklikler keşfetmek için MAN TGX kamyonun direksiyonuna geçin.

70’DEN FAZLA YENİ SÖZLEŞME
İşteki becerilerinizi kanıtlayın: ufak Bavyera biçimı aile evlerinden endüstri depolarına ve gökdelenlere kadar – 70’den fazla sıkıntılı sözleşme, Construction Simulator 3’te tüm becerilerinizi ve hassasiyetinizi gerektirir. Çöken yolları yenileyin ve her sıkıntılığun üstesinden gelmek için büyük araç filonuzu kullanın. Eşsiz çalışmanızla Neustein’in silüetini şekillendirin!

(Visited 196 times, 2 visits today)

Yenilikler

Fixed multiple problems resulting in crashes

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir