Erzurum İndir – Erzurum Oyunu – Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 19
Geliştirici
Proximity

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

erzurum indir

erzurum indir

erzurum full indir

erzurum crack

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere türk yapımı bir oyun olan ve yapımcılığını Proximity şirketinın üstlendiği Erzurumun full indirme linkini sunuyoruz, oyun isminden de anlaşılacağı şeklinde Erzurumda geçiyor ve bu oyunda erzurum soğuğunda hayatta kalmaya çalışıyor hem de da etrafta bulunan itemleri lootlayıp hayatta kalmak için kullanıyorsunuz Oynarken keyif alabileceğinizi tahmin ediyoruz, şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

AÇIKLAMA

Erzurum, Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden biridir. Taylan için, kışın ortasında ve yaya olarak Erzurum’un ıssız bölgelerinde gezi etmek çok saçma bir fikirdi. Taylan’ın hemen hemen farkına varmadığı şey ise, girmek üzere olduğu bölgenin bir göktaşı düşmesinden etkilenmiş olduğudur. Sanki içinde bulunmuş olduğu sıkıntılı şartlar yetmiyormuş gibi, şimdi Taylan’ı daha büyük dertler bekliyor.

Erzurum; dondurucu soğuklara, yırtıcı doğaya, açlığa ve susuzluğa karşı mücadele ettiğin bir hayatta kalma oyunudur. Bu sıkıntılı şartlarla mücadele edebilmek için odun yada kömür toplayıp ateş yakmalı ve kendinizi ısıtmalısınız, uyumak için yatak bulmalısınız, yemek, tabanca, tıbbi ürünler, yararlı araç gereçler…Kısacası sizi hayatta tutmak için ne gerekiyorsa onu bulmalısınız.

OYUN MODLARI

HİKAYE : Kahramanın oyun süresince karşılaştığı vakaları ve hikayenin sonunu keşfetmek için öykü modunu oynayın.

Serbest MOD : Eğer öykü moduyla aynı mekaniklere sahip sonsuz bir oyun modu istiyorsanız, serbest mod tam sizlik. Eğer oyuncu ölürse, son olarak kayıttan devam edebilir. Tam anlamıyla sonsuz bir oyun modudur.

MEYDAN OKUMALAR : Bu bölüm, daha zor bir oyun deneyimi isteyen tecrübeli oyuncular içindir. Çeşitli türde meydan okumalardan birini seçerek kendinizi deneyebilirsiniz. Bu türlerden bazıları bitmeyen fırtına, daha soğuk hava, zamanlı görevler, daha fazla yırtıcı hayvan vb.

BÜYÜK AÇIK DÜNYA
9 kilometrekarelik alanıyla, oyun dünyası size çok sayıda keşfedilecek alan sunuyor. 30’dan fazla bölge keşfedilmeyi bekliyor.

DİNAMİK HAVA, SICAKLIK VE zaman
Hava, ısı ve vakit birbirleriyle bağlantılıdır. Güneşli yada bulutlu gün, dondurucu gece, sabah ayazı şeklinde gerçekçi tabiat vakaları dinamik olarak oluşur. Ek olarak hafifçe kar yağışı, yoğun kar yağışı, kar fırtınası, sisli hava benzer biçimde hava vakaları da rastgele doğar.

KENDİNİ SICAK TUT
Odun yada kömür toplayıp sobada ateş yak. Arkana yaslanıp sıcak çayını yudumlarken pencereden bembeyaz karın yağışını izle.

BİRİNCİ ŞAHIS VE ÜÇÜNCÜ ŞAHIS
Oyun içinde değiştirilebilen iki kamera açısı : Birinci şahıs ve üçüncü şahıs.

ORTAMLARI YAĞMALA
Dünyayı keşfet ve hayatta kalmana yardımcı olması için yiyecek, yakıt, cephane, kıyafet, tıbbi ürün, araç gereç ve zanaat malzemeleri topla.

ZANAAT VE yiyecek TARİFLERİ

bayağı aletler, gelişmiş aletler, elektronik aletler, cephane ve daha fazlasını yapmak için malzeme topla. Kebap, tarhana çorbası, Türk kahvesi, ekmek şeklinde leziz yiyecekleri pişirmek için besin malzemeleri topla.

SİLAHLAR
Kendini kana susamış yırtıcı hayvanlardan korumak için tabanca, tüfek şeklinde silahlar bul.

AVLA YADA AVLAN
yiyecek için geyik, tavşan avla. Ayılara, kurtlara ve yaban domuzlarına av olmaktan kaçın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bits Windows
İşlemci: Intel Core i5-2500K@3.3GHz or AMD FX 6300@3.5GHz
bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bits Windows
İşlemci: Intel Core i7-4770K@3.5GHz or Ryzen 5 1500X@3.5GHz
bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

(Visited 2.039 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir