Exxen İndir – Resmi Exxen Uygulaması Yayınlandı!

1.0.0

Exxen Play Store'da Yayınlandı, Resmi Apk'sını Hemen İndirmek İçin Yandaki İndirme Butonlarını Kullan!
HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 242
Geliştirici
Exxen
Sürüm
1.0.0
Actualización
January 5, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
16M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

exxen indir

exxen apk

exxen ios indir

exxen apk indir

exxen indir, exxen apk, exxen apk indir, exxen nasıl indirilir, exxen ios indir, exxen ios, exxen tv indir, exxen tv apk,

Exxen Resmi Uygulaması Play Store’da Yayınlandı

Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak 2021 itibariyle faaliyete başladı. İnternet tarayıcısı ve iOS uygulaması ile iPhone ve iPad’de hizmet veren Exxen, Android platformunda uygulama olarak henüz yer almıyordu. Bugün ise Exxen Android uygulaması resmi olarak yayınlandı.

Biliyorsunuz ki Android platformu açık kaynaklı olduğu için kullanıcılara mağaza haricinde uygulama yüklemeye imkan tanıyor. Sadece bu konum bazı istenmeyen olayların yaşanmasına da neden olabiliyor. Örneğin; X bir uygulamanın modifiye edilmiş APK dosyası kullananların verilerini çalabiliyor.

Güvenliğinize önem veriyorsanız kredi kartı bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi paylaşmış olduğunız bu tip uygulamaları Play Store’dan yüklemeniz gerekiyor. Çünkü Google, bu tip uygulamaları önce analiz ediyor ve eğer malware şu demek oluyor ki kötücül yazılım içermiyorsa Play Store’a kabul ediyor.

Size tavsiyemiz internetteki güvenmediğiniz APK dosyalarını resmi olarak doğrulanmadan yüklememeniz yönünde olacak.

Son olarak Exxen’in akıllı TV uygulamasının da bulunmadığını belirtelim. Dizileri TV’de izlemek için önce PC’nizi HDMI ile televizyonunuza bağlamanız daha sonrasında gene web tarayıcısı üzerinden dizileri açıp TV’ye görüntü aktarmanız gerekiyor. Exxen’in akıllı TV uygulamasının ise ne zaman geleceği hemen hemen bilinmiyor.

Exxen İndir

Haluk Bilginer’in başrolde olduğu Eşref Bey, tartışmaların odağı olan yeni sihirli Annem, Kral Şakir Mikrop Avcıları, Tosuncuk dolandırıcılığının anlatıldığı belgesel, Tolgshow Filtresiz, Zeynep Bastık ve Konukları benzer biçimde bir çok içerik mevcut.

Exxen abonelik ücreti yeni üyeler için ilk 7 gün ücretsiz ondan sonra aylık 9.90TL reklamlı şekilde olacak. Tamamen reklamsız isteyenler için 19.90TL aylık abonelik ücreti bulunuyor. Yine yıllık olarak reklamlı 99.90TL iken reklamsız 199.90TL şeklinde. 5 kişilik aile profili de oluşturulabiliyor.

 

Exxen neler sunuyor?

Exxen doğrudan Netflix rakibi olmadan kendine has içerikleriyle farklı bir yapıda yayın yapmayı planlıyor. Exxen.Com web sitesi ile Android ve iOS uygulamaları üzerinden tüm ilk gün içerikleri erişime açılmış durumda.

 

Exxen Fiyatı

Exxen platformu ücreti hakkında, “aslına bakarsak olması ihtiyaç duyulan 40 liraydı” diyen ılıcalı “exxen’de 50 içeriğimiz var. Dizilerle beraber o içeriklerin de haftalık yeni bölümleri eklenecek, böylece her gün yeni biroldukça içerik gelecek. Biz aslında aslabir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı görmüş olduk. çünkü her şeyi yine üretiyoruz. ücretimiz 9.90 lira. Aslen olması gereken 40 liraydı. Bu noktada da seyirciden anlayış ve destek bekliyorum” sözlerini dile getirdi.

GAİN APK – Gain Medya İndir – Dizi ve Film İzleme Platformu

Exxen APK indir 2021 – Exxen TV İndir – Youtuberların Yeni Platformu

Exxen TV İndir – Türkiyenin Dijital Platformu

Exxen TV Ücretsiz İzle – Exxen TV Full APK indir

 

 

(Visited 4.257 times, 1 visits today)

Video

İNDİRME LİNKLERİ

İNDİR

¿Cómo instalar Exxen İndir - Resmi Exxen Uygulaması Yayınlandı! APK?

1. Uygulama sayfasını Exxen İndir - Resmi Exxen Uygulaması Yayınlandı! APK açın.

2. İndirme butonuna tıklayın.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir