Exxen’e Kayıt Olma – Exxen Nasıl Üye Olunur?

Kayıt Olma Paneline Gitmek İçin İNDİR Butonlarına Basın.
HEMEN İNDİR
4.9/5 Oylar: 18
Geliştirici
RH Mod İnc.

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

BAĞLANTIYA GİT – EXXEN KAYIT OLMA PANELİ
exxen kayıt olma, exxen üye olma, exxen nasıl kayıt olunur, exxen nasıl üye olunur, exxen ücretsiz kayıt,

exxen kayıt olma

exxen üye olma

exxen nasıl kayıt olunur

Exxen’e Nasıl Üye Olunur?

Exxen platformu kullanıma açıldı. Acun Medya’nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 2021 yılında gösterim hayatına başlayacak olan Exxen, ilk defa 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından, “Yeni dijital platformumuz @exxen’de yakında beraberiz.” açıklamasıyla duyuruldu. Peki ama Exxen TV üyelik iyi mi yapılır?

Exxen TV nedir?

Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun kuruluş aşamasındaki toplam maliyeti ise ₺900 milyon olarak açıklandı.

Exxen TV neler  var?

Platform içinde dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programı benzer biçimde farklı yaş gruplarına hitap eden yapımların yer alacağı açıklandı. Ayrıca televizyonda ticari sebepler sebebiyle yayınlanamayan 20 ya da 40 dakikalık kısa içeriklerin platformda yayınlanacağı açıklandı. Bir başka Acun Medya yapımı olan kabiliyet Sizsiniz Türkiye programının da isim babası olan Ali Taran’ın önerisiyle, platformun adı Exxen olarak belirlendi.

Exxen TV’ye nasıl üye olunur?

Exxen TV’ye üye olmak için yapmanız ihtiyaç duyulan https://www.exxen.com/ adresine tıklamanız gerekmektedir.

sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz tecrübe etme Sürümü, Exxen’e yeni üyelikler için geçerlidir.

EXXEN ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Exxen fiyatı, aylık 9.90 TL olacak. Platformundaki içerikler için 900 milyon TL harcayan Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Exxen’in aylık ücretinin 9.90 olacağını ilk 1 hafta da ücretsiz olacağının müjdesini verdi.

EXXEN NASIL İZLENECEK?

Exxen Tv’nin frekans detayları bulunmamaktadır. Exxen TV’yi isterseniz Netflix şeklinde televizyona yansıtarak seyredebilirsiniz. Veya TV’lerden Exxen uygulaması açılarak da izlenebilecektir.

Exxen’e Üye Olma – Exxen Nasıl Kayıt Olunur?

Exxen APK indir – Exxen TV İndir – Youtuberların Yeni Platformu

Exxen’e Kayıt Olma – Exxen Nasıl Üye Olunur?

(Visited 524 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir