Exxen TV İndir – Türkiyenin Dijital Platformu

HEMEN İNDİR
4.8/5 Oylar: 29
Geliştirici
ACUNMEDYA

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

DOSYAYI İNDİR – EXXEN APK
exxen tv indir, exxen tv apk indir, exxen nasıl indirilir, exxen tv izle, exxen tv apk, exxen tv apk, exxen tv nasıl indirilir,

exxen tv indir

exxen apk

Exxen Nedir? Konuşanlar Programı’na Ne Oldu?

Ülkemizde bir hayli fanatikı bulunan konuşanlar adlı Youtube programının tüm bölümlerinin Youtube’dan aniden kaldırılması, Twitter’da gündeme oturdu, toplumsal medyanın maksimum mevzuşulan mevzusu haline geldi. Herkes nedenini sorgularken ortaya Exxen diye bir şey çıktı. Aslına bakarsak bu Exxen yeni bir şey değil, yaklaşık bir aydır mevzuşulan ve yakında resmen tanıtılacak olan bir platform. Peki Exxen nedir? Nasıl çıkmıştır? Iyi mi kullanacağız ve ne kadar ödeyeceğiz? İşte tüm bu soruların cevapları…

Nedir Bu Exxen?

Exxen, Türkiye’nin medya patronu Acun Ilıcalı tarafınca kurulan, 1 Ocak 2021’de tanıtılacak, bir dijital izlenme platformudur. Yeni bir Blu TV, yeni bir Netflix benzer biçimde de düşünebilirsiniz. Exxen, tıpkı Netflix gibi dizi ve film yayınlayacak sadece yapacağı programlar da çok mevzuşulacağa benziyor. Talk show ve yarışma programlarının da yer alacağı Exxen’in başarısı oldukca merak ediliyor. Tıpkı öteki platformlar benzer biçimde ücretli olacak olan Exxen’de iki tip üyelik sisteminin olacağı açıklandı. Reklamlı ve reklamsız şeklinde iki tip üyelik sunacak olan Exxen’in, reklamlı üyeliği müşteri kullanıcılara az da olsa reklam göstereceği biliniyor. Üyelik ücretleri derhal derhal açıklanmayan Exxen’in, Türkiye piyasasına yeni giriş yapan Amazon Prime’ı örnek alarak düşük bir ücretle üyelik kabul edeceği iddia ediliyor.

Neler Olacak Exxen’de?

Exxen’de çok fazla dizi ve program olacağı, Acun Ilıcalı tarafınca meydana getirilen açıklama ile kesinleşti. Şu an bilinenler TolgShow, mevzuşanlamış olur, Fight Club, Survivor Cup adlı programların yanı sıra Ali şekil & Mesut Can Tomay ikilisinin şovlarının da Exxen’de olacağı yönünde. Özellikle de Youtube’un sevilen programı konuşanlamış olur’ın Exxen’e transferi, uzun süre daha gündemi meşgul edeceğe benziyor. Ek olarak Haluk Bilginer’in başrolünde yer alacağı Şeref Bey adlı dizide Exxen’de seyirci ile buluşacak.

Konuşanlar Exxen’e Geçiş Yaptı

Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, Youtube’da gösterilen konuşanlamış olur adlı Talk Show programının artık Exxen’de yayınlanacağı kesinleşti. Bu haberden daha sonra Youtube kanalında bulunan 28 bölümü silen ekip, daha sonrasında bir canlı izlenme ile bunu açıkladı. İnsanların konuk olarak alındığı mevzuşanlamış olur’da, Hasan Can Kaya konuklar ile söyleşi ederek ve şakalaşarak ortaya çok keyifli bir ortam çıkarmaktaydı. Pandemi süreci ile eve kapanan halkımız, Mayıs ayında oluşturulan Youtube kanalına 7 ayda 1.7 milyon takipçi ve toplamda 196 milyon izlenme kazanmıştırrdı. Yeni bölümleri artık Exxen’de yayınlanacak olan mevzuşanlar, Exxen’e de ciddi anlamda abone kazanmıştırracak gibi görünüyor.

Exxen APK indir 2021 – Exxen TV İndir – Youtuberların Yeni Platformu

Exxen İos İndir – İos İçin Exxen indir – Youtuberların Yeni Platformu

Exxen APK – Resmi Acunmedya Uygulaması

(Visited 1.992 times, 1 visits today)

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir