Infinite Lagrange Apk İndir – Infinite Lagrange Hile Mod Apk İndir

1.1.96488

We have extended our presence to one-third of the Milky Way with a gigantic transportation network—the Lagrange System. Different forces strike to make their own way in the world and desire the control of the Lagrange system.
Geliştirici
Netease Games Global
Sürüm
1.1.96488
Actualización
April 27, 2021
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
78M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Infinite Lagrange Apk İndir – Infinite Lagrange Hile Mod Apk İndir

Varlığımızı devasa bir ulaşım ağı olan Lagrange sistemi ile Samanyolu’nun üçte birine genişlettik. Farklı güçler dünyada kendi yollarını yapmak ve Lagrange sisteminin kontrolünü istemek için grev yapıyor.
Güç liderlerinden biri olarak ortaya çıkıyorsunuz, kendinizi zorluklar ve fırsatlar zamanında buluyorsunuz. Filonuz, savaşın ve sabotajın nerede olabileceği bilinmeyen bir uzaya öncülük ediyor. Orada harika bir şey elde etmeye ya da evinizin güvenliğine geri dönmeye kararlı mısınız?

0’dan Infitnite’a
Bilinmeyen galaksi içine, iki fırkateyn ile sadece küçük bir şehir var. Madencilik, inşaat ve ticaret yoluyla, üssünüzü ve bölgenizi genişletin, daha iyi gemi inşa teknolojisi elde edin ve galaksiler arası alanda daha fazla ağırlık taşıyın.

Özelleştirilmiş Silah Sistemi
Yaratıcı tarafınıza dokunmak istiyorsanız, her bir gemideki silah sistemini değiştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Filonun tüm potansiyelini ortaya çıkarmak size kalmış.

Sınırsız Gemi Kombinasyonları
Spor Savaşçı, Destroyer, Büyük Savaş Kruvazörü, Güneş Balina Taşıyıcı…… Mevcut sayısız gemi ve uçakla, ne tür bir filoyu giymeyen yaratıcılığınızla bir araya getirebileceğiniz hakkında hiçbir şey söylenemez.

Gerçekçi Uzay Büyük Savaşlar
Bir uzay savaşında, iyi planlanmış bir Pusu düşman filosuna ciddi şekilde zarar verebilir. Ya da filonuzla birlikte caddeleri korumayı seçebilirsiniz. Büyük bir savaş, yüzlerce mil yarıçapında uçuşa yasak bir bölge oluşturabilir.

Keşfedilmemiş uzayın derinliklerine inin
Samanyolu’nun bir köşesinde, kendi üssünüze ve manzaranıza sahip olacaksınız, bunun ötesinde geniş bilinmeyen alan var. Filonuzu her şeyin olabileceği karanlık sınırlara göndereceksiniz. Yıldızlardan başka ne bulacaksın?

Yıldızlararası kuvvetlerle etkileşim
Evrenin bir kısmını işgal eden güçler var. Gemileri yardımlarına göndererek, işbirliği yaparak ve gelişerek ya da hava sahalarını ve bölgelerini işgal ederek hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilirsiniz. Sizi bekleyen sayısız bilinmeyen görevler vardır. Nasıl seçerdin?

Müttefiklere İhtiyacınız Olacak
Bu, işbirliğinin ve çatışmanın her gün gerçekleştiği dinamik bir toplumdur. Küresel oyuncularla ittifak kurun veya ittifak kurun. Bölgeyi genişletin ve galaksiye inancı dağıtın. Diplomasi ile ortak refah için grev yapabileceğiniz veya müstakil kalabileceğiniz sağlam bir evrene gireceksiniz.

Tüm açılardan yakın bir görünümle savaşa komuta etmek heyecan verici ve 3D grafikler herhangi bir gişe rekorları kıranlara rakip oluyor. Sadece bu sefer, büyüleyici uzayda lider sensin.

Oyuncu Yorumları:
Hüseyin, bae’den test oyuncusu: oyunun grafikleri çok etkileyici. Savaş ve kaynak toplamada tonlarca ayrıntı olduğunu seviyorum. Daha önce hiç bu kadar yüksek kaliteli bir strateji mobil oyun görmedim.
Daniel, ABD’den test oyuncusu: harika gemiler! Modelin detayları da çok zarif ve gemi ile etkileşime giriyorsunuz ve modifikasyon onu uzun süre eğlenceli bir oyun haline getiriyor.
Alex, Almanya’dan bir test oyuncusu: büyük Haritayı ve zengin görev sistemini seviyorum. Çok uzun süre oynayabileceğiniz bir oyun. Yakınlaştırılabilen ve uzaklaştırılabilen bir harita. Bir plan oluşturabilmen bana bütünsel bir kontrol hissi veriyor.

Facebook f https://www.facebook.com/Infinite.Lagrange.EU
Anlaşmazlık:https://discord.com/invite/infinitelagrange
Bize ulaşın: lagrange@service.netease.com

(Visited 176 times, 1 visits today)

Yenilikler

The content of this update includes:
1. Optimization of the game's performance

Video

İNDİRME LİNKLERİ

HEMEN İNDİR

¿Cómo instalar Infinite Lagrange Apk İndir - Infinite Lagrange Hile Mod Apk İndir APK?

1. Uygulama sayfasını Infinite Lagrange Apk İndir - Infinite Lagrange Hile Mod Apk İndir APK açın.

2. İndirme butonuna tıklayın.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir