Stella Arcana Tüm Şampiyonlar Açık Apk İndir – Stella Arcana Türkçe Apk İndir 2021

Varies with device

Thel topraklarındaki bu yeni macera, Druk, Starsplitter tehdidini beraberinde getiriyor ... onu yenmek için, Rosen şövalyesi yolda, maceraperestler Astral uyanış gücünün kilidini açmaya başlıyor ve Tír na nóg'un gizemi açığa çıkmak üzere. Şimdi ne olacak? Yepyeni oyun, zindanlar, haritalar ve daha fazlası sizi bekliyor!
Geliştirici
LRGame Inc.
Sürüm
Varies with device
Actualización
April 11, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
Varies with device
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Stella Arcana Türkçe Apk İndir 2021

Thel topraklarındaki bu yeni macera, Druk, Starsplitter tehdidini beraberinde getiriyor … onu yenmek için, Rosen şövalyesi yolda, maceraperestler Astral uyanış gücünün kilidini açmaya başlıyor ve Tír na nóg’un gizemi açığa çıkmak üzere. Şimdi ne olacak? Yepyeni oyun, zindanlar, haritalar ve daha fazlası sizi bekliyor!

1. Yeni Oynanabilir Sınıf: Rosen Knight
Rosen Knight, bir dizi aoe hasar odaklı beceriye sahip bir Tank tipi sınıftır. Ağır zırhı, büyük bir mızrağı var ve tasarımı ejderha avcılarından büyük ölçüde ilham alıyor – Bu genişlemenin bozuk İblis ejderhası olan Starsplitter Druk’a karşı mücadeleye katılmak için tam zamanında geliyor.

2. Yeni Oyun Fonksiyonu: Astral Uyanış
Oyuncular lvl’ye ulaşmayı tamamladıklarında. 70 ve Astro grafiği, daha sonra bu güncellemenin yeni Astral Awakening özelliğini etkinleştirebilirler! Bu uyanmış formun kilidini açan maceracılar eşsiz bir güç kazanacak ve Astral Tanrıların kendileri tarafından yıldızların gücüne sahip olacaklar!

3. Yeni Zindan: Avalon Kapı
Avalon kapı son Lvl olduğunu. Stella Arcana dünyasında 70 takım tabanlı zindan ve bu güncelleme kahraman zorluk modunu tanıtıyor. Başarıyla bu meydan temizlemek için maceracılar seçilen karakter sınıflarına koordine edecek, ekipman, taktik ve savaş stratejileri dikkatle kendi aralarında!

4. Yeni oyun Haritası: Tír na nÓg
Tír na nÓg, elflerin efsanevi ülkesidir. Buradan, Elf ırkı kutsal Sermaye Savaşı’ndan önceki günlerde kıtada genişledi ve çoğaldı. Bu yeni oyun haritası sayesinde, maceracılar bir dizi yeni canavara, Hazine yerlerine ve bu yeni güncellemelere tüm yeni zindanlara erişebilecekler.

5. Insignia Sistemi Güncellendi
Insignia sistemi, Maceraperestlerin ekipmanlarını, istatistiklerini ve niteliklerini geliştirmelerini sağlar. Bu son Starlight genişleme Çağıyla birlikte, Insignia parlatma, Insignia ilerlemesi ve Insignia uyanışı dahil olmak üzere Insignia sistemine bir dizi yeni özellik eklendi.

6. Seviye sınırı Lvl’ye yükseltildi. 80

 

Stella Arcana Tüm Şampiyonlar Açık Apk İndir

(Visited 27 times, 1 visits today)

Yenilikler

1. Brand New Class: Rosen Knight
2. New Game Function: Star Awakening
3. New Dungeon: Avalon Door (Lvl. 70 Dungeon)
4. Updated Insignia System
5. Level cap increased to Lvl. 80
6. New Game Map: Tír na nÓg
7. Fixed several bugs

Video

İNDİRME LİNKLERİ

HEMEN İNDİR

¿Cómo instalar Stella Arcana Tüm Şampiyonlar Açık Apk İndir - Stella Arcana Türkçe Apk İndir 2021 APK?

1. Uygulama sayfasını Stella Arcana Tüm Şampiyonlar Açık Apk İndir - Stella Arcana Türkçe Apk İndir 2021 APK açın.

2. İndirme butonuna tıklayın.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir