Wattpad Premium APK indir – Wattpad Pro APK

Varies with device

Wattpad. Where stories live.
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 152
Geliştirici
Wattpad.com
Sürüm
Varies with device
Actualización
December 9, 2020
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
Varies with device
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

wattpad premium apk, wattpad premium indir, wattpad pro apk, wattpad mod apk, wattpad hileli apk, wattpad pro apk indir,

wattpad premium apk

Wattpad Hikayelerin yaşadığı yer

Hikayeleri okuyun, e-öykü uygulamasında istediğiniz süre kendi dilinizde orijinal hikayeler yazın – Wattpad
Hikayenin gücü ile 90 milyon okuyucu ve yazardan oluşan küresel bir topluluğu birbirine bağlayan toplumsal öykü ifadeı platformunu keşfedin. Orijinal hikayeleri okumaya veya yazmaya adım atmak için bugün indirin.

Wattpad’e katılmış olduğunızda, uluslararası bir öykü severler topluluğunun bir üyesi olursunuz. öteki tutkulu okuyucular ve yazarlarla bağlantı kurun, onları okurken doğrudan hikayelere yorum yapın ve orijinal hikayelerini oluştururken ve paylaşırken yazarları destekleyin. Hatta hikayeleri beraber okuyabilir ve kütüphanenizi paylaşabilir yada okuma listeleri oluşturabilirsiniz, böylece dostlarınız her vakit ne okuduğunuzu bilir.

Wattpad 9.5.0 apk indir

Wattpad 9.5.0 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

Hikayenizi keşfedin anlatmak için kendi hikayeniz var mı?
Wattpad’deki topluluk ve teknolojinin gücü ile keşfedilsin. Wattpad’de orijinal bir hikaye paylaşın ve yazma yolculuğunuz boyunca sizi neşelendirmek için orada olan topluluğumuzla paylaşın.

Hikayeni bir sonraki blockbuster olabilir?

Wattpad Studios, Wattpad’deki kullanılmayan, imzasız ve yetenekli yazarları keşfeder ve onları küresel multimedya eğlence şirketlerine bağlar.

Neden Wattpad Uygulaması? – Kitap severler, Wattpad uygulaması parmaklarınızın ucunda milyonlarca öykü, Roman, şiir, İngilizce kitap ve bir takım dil sunuyor. Hikayeleri okuyabilir, hatta uygulamayı kullanarak kendi hikayenizi yazabilir ve Wattpad’in istekli okuyucular topluluğuna katılmak için hikayeleri çevrimiçi olarak yayınlayabilirsiniz.

Wattpad özellikleri-bir öykü okuma ve yazma uygulaması
– Popüler türlere göz atın ve en popüler başlıkları arayın – kendi kütüphanenizi oluşturun – çevrimdışı okumak için indirin
– Yorumlarınızı paylaşın ve favorilerinize oy verin
– Yeni bölümler eklendiğinde uyarılar alın-hikaye yazma yolculuğunuza başlayın ve kendi hikayenizi paylaşın!
– Çeşitli dillerde hikayeleri okuyun
– hikaye severler topluluğuyla bağlantı kurun hikayeleri okuyun ve yazın dünyanın dört bir yanındaki yazarlardan 50’den fazla dilde milyonlarca ücretsiz hikaye okuyun!
Romantizm, bilim kurgu, gizem, güldürü, Aksiyon, macera, fantezi, genç yetişkin kurgu ve fanfiction bulacaksınız; hepsi Wattpad’de. Netflix’teki the Kissing Booth, Hulu’da bir tüy şeklinde ışık ve Anna Todd’un Uluslararası hit dizisi gibi gişe rekorları kıran hikayeleri okuyun. Gittiğiniz her yere onları tutmak için en sevmiş olduğiniz hikayeler Kaydet kendi özgür kütüphane başlayın. Bir hikaye bağlarımlısı? Dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde, Kindle’da veya iPhone’da olsanız da, kalmış olduğunız yerden kolayca almak için hesabınızı senkronize edin. E-kitap uygulaması keşfetmek popüler hikayeler Kalp, bebek bakıcısı Onu Kazanmak vardır, Ret Pişman, Onun Günlüğünü Kalbi için, Isı gibi Yerine eşi ve yeni eklenmiş Aşk hikayeleri, Navalok, Gölge Çemberi, okuma deneyimi kusursuz bir kitap için Son Prenses ve daha birçok İlahlar.

Tiktok Plus APK – Reklamsız Premium Tiktok İndir 18.2.3

(Visited 9.132 times, 1 visits today)

Yenilikler

What's new in 8.94.0:
✔ Wattpad Premium+ is now available in the following countries: US, Canada, Philippines, Mexico, Brazil, Saudi Arabia, Hong Kong, Japan, Qatar, South Korea, Costa Rica, Panama, United Arab Emirates, Vietnam, Chile, and Indonesia
✔ Read 2 Paid Stories of your choice with the Launch of Wattpad Premium+ subscription on Android
✔ Minor bug fixes and enhancements.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir