WWE SuperCard – Multiplayer Collector Card Game Kilitler Açık Hileli Mod Apk – WWE SuperCard Apk İndir 2021 (%100 Çalışıyor)

4.5.0.5870399

WWE SuperCard, WrestleMania Superstars ve WWE dövüş aksiyonu içeren, tahsil edilebilir bir kart savaş oyunudur. WarGames gibi etkinliklerde savaşın ve her gün yeni kartlar toplayın!
Geliştirici
2K Inc.
Sürüm
4.5.0.5870399
Actualización
April 10, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
97M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

WWE SuperCard – Multiplayer Collector Card Game Kilitler Açık Hileli Mod Apk

wwe supercard apk hile

wwe supercard apk hileli

WWE SuperCard, WrestleMania Superstars ve WWE dövüş aksiyonu içeren, tahsil edilebilir bir kart savaşı oyunudur. WarGames gibi etkinliklerde savaşın ve her gün yeni kartlar toplayın!

WWE Efsaneleri ve Onur Listesi içeren savaş kartları, toplayıp seviye atlamanız için sizindir. Destenizi oluşturun ve çeşitli modlar, gerçek zamanlı etkinlikler, PVP ve takımlarda diğer oyuncularla savaşın. Kişiselleştirilmiş efsaneler ekibiniz ve yeni WrestleMania 37 kartlarınızla WrestleMania stilini keşfedin.

SuperCard, WWE tarihinde efsanelere sahiptir. The Rock, Undertaker, “Stone Cold” Steve Austin ve Ric Flair gibi WWE Legends ile kartları toplayın ve savaşın. Rey Mysterio, Roman Reigns, Sasha Banks, Drew McIntyre, Asuka, Bianca Belair ve daha pek çok modern Superstar içeren savaş kartlarını toplayarak savaş kartı desteleri oluşturun ve en iyi takımı oluşturun.

En sevdiğiniz WWE Superstar’larıyla PVP maçlarında diğer oyunculara karşı savaşın. Savaşın ve binlerce kart arasından bacak düşürmeye, Rock Bottom’a ve sanal matın içine çarpmaya kadar seçim yapın. Nihai dövüş takımını oluşturun ve rekabeti ezin! WWE SuperCard Apk

SuperCard evreni her güncellemede genişler. Clash of Champions gibi etkinlik türlerini oynayın. Eşsiz ödüllere sahip beş haftalık bir SuperPass etkinliğinde savaşın. Görevleri üstlenin ve ödüller kazanın. WWE SuperCard Apk indir Özel ödüller sunan aylık aktivitelerde yarışın. En son WWE aksiyonunu takip edin. Royal Rumble’dan SummerSlam’e kadar en yeni WWE görüntüleme başına ödeme özellikli SuperStars kartlarını toplayın. NXT, SmackDown ve WWE SuperCard Apk Monday Night Raw gibi en son haftalık şovlardan koleksiyon kartları alın.

CCG ve WWE, en iyi etiket takımını oluşturur. SuperCard’ı indiren dünya çapında milyonlarca (ve milyonlarca) oyuncuya katılın ve CCG oyunundaki yüksek oktanlı kıvrımına dalın.

WrestleMania’yı kutlama zamanı!

WrestleMania 37 için tam zamanında, dünyanın geri kalanıyla birlikte üç haftalık bir göreve kendinizi bırakın. Görevi tamamlayın ve WWE SuperCard’da daha da fazlasını açmak için gümüş doblonlar alın.

 

WWE SuperCard Apk İndir

Yepyeni Kartlar
– Tonlarca yepyeni özel WrestleMania kartı toplayın!

Son şampiyon Roman Reigns’e katılmak, gürlemeye hazır bir dizi yıldızdır.
– Kenar
– Sasha Banks
– Bianca Belair
– Bobbly Lashley
– Drew McIntyre
– Asuka
– AJ Stilleri
– Ve çok daha fazlası!

WWE SUPERCARD ÖZELLİKLERİ:

WWE Tahsil Kart Oyunu

– WWE Superstars, NXT Superstars, WWE Legends ve WWE Hall of Famers içeren savaş kartlarını ve temalı içerikleri toplayın
– Dominik Mysterio, Macho Man, Randy Savage, Ultimate Warrior, AJ Styles, Tommaso Ciampa, Charlotte Flair, Batista, Xavier Woods, Bayley, Kofi Kingston, Edge, Big E, Rhea Ripley, Becky Lynch gibi WWE Süper Yıldızlarını ve WWE Efsanelerini toplayın, “The Fiend” Bray Wyatt, Samoa Joe ve daha fazlası!
– Çevrimdışıyken güçlenmek için yeni Performans Merkezi’nde kartlarınızın seviyesini yükseltin
– En son WWE maçlarından SuperStars ile savaş kartları toplayın

Profesyonel Takım Kart Savaşları
– Wrestlemania koleksiyon kart oyunlarıyla buluşuyor! Savaş kartları destenizi oluşturun ve yüzüğü yönetmeye çalışmak için strateji kullanın.
– Money in the Bank’ta çantayı yakalayın
– King of the Ring turnuvasında diğerlerine karşı stratejinizi geliştirin
– Elimination Chamber ve Royal Rumble maçlarında liderlik tablosunda diğerlerine karşı tırmanın

PvP Dövüş Oyunu
– Gerçek zamanlı kart savaşlarıyla PVP çok oyunculu maçlar
– Bir takım arkadaşınızla savaşın ve en iyi takımı oluşturun

Etkinlikler, Zorluklar ve Ödüller
– Oyunu sarsan ve benzersiz kartlar sunan dönüşümlü etkinliklerde ödüller kazanın
– Günlük giriş yaparak veya Açık Mücadelelere katılarak bonuslar kazanın

Destenizi oluşturun, profesyonel WWE savaş kartlarını toplayın ve WWE SuperCard’da kare daireye adım atın.

 

(Visited 82 times, 1 visits today)

Yenilikler

It's time to celebrate WrestleMania!

Immerse yourself in a three-week quest with the rest of the world, just in time for WrestleMania 37. Complete the quest and receive silver doubloons to unlock even more in SuperCard.

OTHER NEW STUFF

- New WrestleMania 37 cards including the Season 7 debut of Hulk Hogan!

- Dust pulled cards after a match to fill the Dust meter and gain entry to the Exclusive draft board!

- Repeatable quest objectives and new daily challenges

Video

İNDİRME LİNKLERİ

HEMEN İNDİR

¿Cómo instalar WWE SuperCard - Multiplayer Collector Card Game Kilitler Açık Hileli Mod Apk - WWE SuperCard Apk İndir 2021 (%100 Çalışıyor) APK?

1. Uygulama sayfasını WWE SuperCard - Multiplayer Collector Card Game Kilitler Açık Hileli Mod Apk - WWE SuperCard Apk İndir 2021 (%100 Çalışıyor) APK açın.

2. İndirme butonuna tıklayın.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir