Bully: Anniversary Edition Apk İndir – Bully: Anniversary Edition Hileli Mod Apk İndir

1.0.0.18

  • Ödeme
Rockstar Games'in çığır açan, orijinal oyun ve mizahi yanak hikayesi geleneği, Bully: Anniversary Edition'daki okul bahçesini istila ediyor. Yaramaz 15 yaşındaki Jimmy Hopkins olarak, yozlaşmış ve çökmekte olan Hazırlık Okulu Bullworth Akademisi'nin sosyal hiyerarşisinde gezineceksiniz. Zorbalara karşı durun, öğretmenler tarafından yakalanın, dodge ball'da sporcuları dövün, şakalar oynayın, kızı kazanın veya kaybedin ve etrafındaki en kötü okulda bir yıl hayatta kalın.
Geliştirici
Rockstar Games
Sürüm
1.0.0.18
Actualización
December 5, 2018
Gereksinimler
8.0 and up
Boyut
11M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Bully: Anniversary Edition Apk İndir – Bully: Anniversary Edition Hileli Mod Apk İndir

Rockstar Games’in çığır açan, orijinal oyun ve mizahi yanak hikayesi geleneği, Bully: Anniversary Edition’daki okul bahçesini istila ediyor. Yaramaz 15 yaşındaki Jimmy Hopkins olarak, yozlaşmış ve çökmekte olan Hazırlık Okulu Bullworth Akademisi’nin sosyal hiyerarşisinde gezineceksiniz. Zorbalara karşı durun, öğretmenler tarafından yakalanın, dodge ball’da sporcuları dövün, şakalar oynayın, kızı kazanın veya kaybedin ve etrafındaki en kötü okulda bir yıl hayatta kalın.

Kabadayı: Yıldönümü Edition yeni Arkadaş Zorluklarla multiplayer eklerken yüksek dokunmatik oyun için yeniden tasarlandı çözünürlüklü görüntüler, geliştirilmiş grafik, geliştirilmiş aydınlatma ve dokular, ve denetimleri, tüm Zorba beğeniler her şey: Burs Edition plus destek içerir.

Arkadaş zorlukları kafa kafaya sınıf ve arcade tarzı mini oyunlar: biyolojide kurbağayı en hızlı kimin kesebileceğini görün, İngilizce kelime problemlerini çözün, uçan bir sincabın düşmanlarını fındık çekimlerinde meşe palamudu ile yok etmesine yardımcı olun ve çok daha fazlası.

Özellikler:
* Bully: Scholarship Edition’dan ekstra görevler, karakterler, sınıf mini oyunlar ve açılabilir öğelerle tam Bully hikayesini içerir
* Muhteşem grafikler: yüksek çözünürlüklü dokular, dinamik aydınlatma, gölgeler ve parçacık efektleri
* Yüksek çözünürlüklü ekranlar için yerel destek
* Daldırma TouchSense dokunsal etkileri ile geliştirilmiş
* Sıra tabanlı çok oyunculu arkadaş zorlukları ile arkadaşlarınıza her yerde meydan okuyun. Hareket halindeyken oynayın ve sıranız geldiğinde bildirim alın
* Bağlamsal düğmelerle akıllı dokunmatik kontroller sadece ihtiyacınız olduğunda
* Rockstar Games Social Club aracılığıyla bulut tasarrufları ile oyununuza tüm cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde devam edin
* Fiziksel denetleyici desteği

War Drum Studios ile birlikte geliştirilen mobil versiyonu.

Daha
rockstargames.com

Görmek
youtube.com/rockstargames

Takip etmek
facebook.com/rockstargames
twitter.com/rockstargames

Rockstar Oyunları New York, NY 10012 © 2005-2016 Rockstar Oyunları, Inc. Rockstar Games, Bully ve Rockstar Games R* markaları ve logoları, Take-Two Interactive Software, Inc. ‘ in ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. ABD ve / veya yabancı ülkelerde. tüm hakları saklıdır.

Lisansa tabi yazılımların kullanımı rockstargames.com/eula; online hesap koşulları www.rockstargames.com/socialclub Lisans Sözleşmesinin, davranış kurallarının veya diğer politikaların ihlali, oyuna veya çevrimiçi hesaba erişimin kısıtlanmasına veya sona ermesine neden olabilir. Müşteri ve teknik destek için Web sitesini ziyaret edin www.rockstargames.com/support.

Özel, açılabilir, indirilebilir veya çevrimiçi içerik, hizmetler veya işlevler gibi özel özelliklere devredilemez erişim, tek kullanımlık seri kod, ek ücret ve/veya çevrimiçi hesap kaydı (13+) gerektirebilir. Özel özelliklere erişim internet bağlantısı gerektirebilir, tüm kullanıcılar tarafından kullanılamayabilir ve 30 gün önceden haber verildiğinde sonlandırılabilir, değiştirilebilir veya farklı koşullar altında sunulabilir. Bu oyun için geçerli olabilecek çevrimiçi hizmetler, ücretler, kısıtlamalar veya ek koşullar hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin www.rockstargames.com.

Bu video oyunu kurgusaldır; herhangi bir gerçek olayı/kişiyi/varlığı tasvir etmez ; ve herhangi bir benzerlik rastlantısaldır. Take Two, oyunda tasvir edilen herhangi bir davranışı onaylamaz veya teşvik etmez. Yetkisiz kopyalama, tersine mühendislik, iletim, kamu performansı, kiralama, oyun için ödeme veya kopya korumasının atlanması kesinlikle yasaktır.

(Visited 85 times, 1 visits today)

Yenilikler

Android 9.0 support.

General bug fixes and improvements.

İNDİRME LİNKLERİ

HEMEN İNDİR

¿Cómo instalar Bully: Anniversary Edition Apk İndir - Bully: Anniversary Edition Hileli Mod Apk İndir APK?

1. Uygulama sayfasını Bully: Anniversary Edition Apk İndir - Bully: Anniversary Edition Hileli Mod Apk İndir APK açın.

2. İndirme butonuna tıklayın.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir