Fortnite installer APK – Fortnite Mobile Apk indir

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 11
Geliştirici
Epic Games

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

fortnite apk

fortnite apk indir

Fortnite İnstaller APK

Milyonlarca insan tarafınca oynanan Fortnite’ın Android ve iPhone (iOS) sürümü olan Fortnite Mobile, bildiğiniz üzere Google Play veya App Store’da bulunmuyor. Peki Fortnite Mobile nasıl ve nereden indirilir, hangi telefonları destek sunar? Gelin birlikte bakalım.

Fortnite Battle Royale’de, şu anda tek bir oyuncu hayatta kalana kadar yaşamak için 100 oyuncunun bir harpta yer aldığı çevrimiçi çok oyunculu bir dövüşe bakıyorsunuz. Bu kez, Fortnite Battle Royale, Epic Games stüdyosunun yapımıyla bir Android uyarlamasıyla geliyor. İyi durumda, orijinal sahnelerin veya oyun sisteminin hiçbiri değiştirilmedi ve akıllı telefonunuzda tamamen aynı kaldı.

AÇIKLAMA

Diğer Battle Royale oyunlarına ilişkin en büyük özellik, oyun bölgenizde binalar oluşturma olanağıdır. Sığınak olarak kullan, mermi arayın ve arkanızı kontrol edin. Derme çatma duvarları ve rampaları bir araya getirmek için temel malzemeleri almanız gerekir. Ayrıca, her bir maç süresince ayaklarınızın üzerinde ve sürekli hareket halinde tutmak için tasarlanmış, dışarı uzanan görünmez bir engelle başa çıkmak zorundasınız.

Unreal Engine 4 motoruna kurulmuştur, görsel efektler açısından kendi PC ve konsol muadilleri ile aynı özelliktedir. Sadece böyle dekalmaz, tüm parasallaştırma sistemi de tamamen aynıdır. Bu oyun, uygulama içi satın alma yöntemiyle alabileceğiniz estetik iyileştirmelerin dışında tamamen ücretsizdir. Daha da iyisi, Epic Games sürümler arasında çapraz oyuna giriyor; bu da öteki PC, PS4, Xbox One, iOS ve Android oyuncularıyla PvP savaşlarına katılabileceğiniz anlamına geliyor.

Fortnite Battle Royale, aslına bakarsanız 2018’deki en iyi oyunlardan bir tanesi. Android sürümü, dünya çapındaki çevrimiçi oyuncuların kitlesel takipçilerini sürekli olarak çoğaltmak için ayarlanmıştır.

Görebildiğiniz benzer biçimde, Fortnite’ı Android cihazlara yükleme işlemleri Google Play üzerinden yapılmıyor. Çünkü Google Play üzerinde Fortnite’ın uygulaması bulunmuyor. Epic Games’in böyle bir yol izlemeyi tercih etmiş olması ilk bakışta riskli bir hareket benzer biçimde görünebilir. Ancak bu tercihin arkasında fazlaca anlaşılabilir bir sebep yatıyor. Bu sebep, Google’ın uygulama içi alışverişlerden %30 hisse alıyor olması.

Fortnite ücretsiz bir oyun olduğundan, Epic Games’in oyun üzerinden kazandığı paranın önemli bir kısmı oyun içinden yapılan alışverişlerle elde ediliyor. O yüzden, Epic Games’in Google’a hisse vermek istememesi oldukça mantıklı. Tabii ki bu yöntem yüzünden mobil platformlarda daha az oyuncuya erişme riski de mevcut.

(Visited 506 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir