Vitamin TV APK indir – BEDAVA EXXEN, BLUTV, NETFLİX VE CANLI MAÇ İÇERİKLERİ

1.0.3

Vitamin TV APK
HEMEN İNDİR
4.9/5 Oylar: 18
Geliştirici
RH Mod İnc.
Sürüm
1.0.3
Actualización
January 15, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
Varies with device

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

vitamin tv apk

vitamin tv apk indir

VİTAMİN TV APK

Merhaba tekrardan bir film, dizi ve maç uygulaması ile karşınızdayız bu uygulama şuanda piyasada çıkan son uygulamalardan bir tanesi eğer stabil çalışan alternatif bir uygulama arıyorsanız bu uygulama tam size göre. Bu uygulamanın geliştiricisi tarafından bize gönderilen apk dosyası tarafımızca test edilip video ile kanıtlanmıştır güvenle kullanabilirsiniz uygulamayı.

Ayrıca videoda uygulamanın reklam sistemi nasıl geçilir ona da değinilmiştir bu ayrıntılı videoyu izlemeyi unutmayın altta video kısmına ekleyeceğiz sizler için 🙂

Uygulama yapısal olarak rabbit web uygulaması ile biraz benzer bir uygulama, netflix, exxen, blutv, ve canlı ücretli maç kanallarının içeriklerini kapsamaktadır ve güzel yanı ise bunun için herhangi bir ücret talep edilmiyor sizden. Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

 

AÇIKLAMA: (Es Geçin)

Vitamin TV APK indir

Eksiksiz öğrenmesi, güçlü temeller oluşturabilmesi ve tüm bunları keyifle, istekle, hevesle yapabilmesi için Vitamin’in güvenilir eğitsel içerikleri, şimdi Vitamin Cep Uygulaması’yla öğrencinin istediği her an yanında!

Türkiye’nin öncü online eğitim ürünü Vitamin’in Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programıyla uyumlu içerikleri; konu anlatımları, interaktif etkinlikler, üç boyutlu canlandırmalar, sanal deneyler, çalışma kâğıtları, özetler, açık uçlu sorular, videolu çözümlü örnekler, videolu öğretmen anlatımları, tarama testleri ve deneme sınavlarını kapsar.

Vitamin içerikleri, “Konu Öğrenme → Soru Çözme → Pekiştirme → Performans Ölçümleme → Eksik Tamamlama”dan oluşan tam öğrenme akışında sunulur.

Yaş gruplarının psikolojik-bilişsel öğrenme düzeylerine uygun yapılandırılan tüm içerikler, öğrencinin keşfederek öğrenmesini ve kalıcı bilgiye ulaşmasını destekler. Öğrenci, Vitamin Cep Uygulaması’yla cep telefonundan tüm dijital içeriklere erişebilir, tarama testlerini çözüp soruların cevaplarını, çözümlerini ve performans değerlendirmesini anında görebilir.

Vitamin Cep Uygulaması’ndan öğrencilerin ilgi alanlarına göre birçok içeriğe ve etkinliğe ücretsiz erişebileceği, internet bağlantılarının bir arada sunulduğu VClub’a da ulaşılmaktadır. VClub; ilham veren, genel kültürü geliştiren önerileriyle öğrencilerin dünyanın en ünlü müzelerini keşfetmelerini, konserleri izlemelerini, doğa ve bilimle ilgili kaynaklara ve eğitsel oyunlara ulaşabilmelerini sağlar.

Vitamin’in yüksek görsel ve ișitsel kalitedeki öğrenme materyalleri ile etkileșimli içeriklerinden olușan dijital öğrenme ortamına Vitamin Kitapları’nda bulunan karekodlar üzerinden de ulaşılabilir.

Vitamin, çok boyutlu öğrenme ortamını cebinize getirir!

(Visited 4.249 times, 3 visits today)

Yenilikler

Kare kod ile ilgili düzeltme yapıldı.

İNDİRME LİNKLERİ

HEMEN İNDİR

¿Cómo instalar Vitamin TV APK indir - BEDAVA EXXEN, BLUTV, NETFLİX VE CANLI MAÇ İÇERİKLERİ APK?

1. Uygulama sayfasını Vitamin TV APK indir - BEDAVA EXXEN, BLUTV, NETFLİX VE CANLI MAÇ İÇERİKLERİ APK açın.

2. İndirme butonuna tıklayın.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir