Pubg Mobile Redeem Code – Pubg Mobile Ücretsiz Redeem Kodu

1.1.0

Kodu alabilmek için yandaki "İNDİR" butonuna basın.
HEMEN İNDİR
4.8/5 Oylar: 20
Geliştirici
Tencent Games
Sürüm
1.1.0
Actualización
November 9, 2020
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
Varies with device
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Kodu alabilmek için yukarıdaki “İNDİR” butonuna basın.

pubg mobile redeem code

pubg mobile redeem code, pubg mobile redeem code al, pubg mobile redeem code alma, pubg mobile redeem kodu, pubg mobile redeem kodu alma,

Resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Her zaman, her yerde ücretsiz oynayın. PUBG MOBILE, mobil cihazlarda en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyonu sunar. Bırakın, hazırlanın ve rekabet edin. Destansı 100 oyunculu klasik savaşlar, yük modu ve hızlı 4v4 takım ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kalınca. Hayatta kalmak anahtardır ve hayatta kalan son kişi kazanır. Vazife vardığında, isteğinize bakılırsa ateş edin!

MOBİLDE ÜCRETSİZ – Unreal Engine tarafından desteklenmektedir 4. Hareket halindeyken konsol kalitesinde oyun oynayın. Şaşırtıcı HD grafikler ve üç boyutlu ses sunar. Özelleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet ihtiva eder. Mobil cihazlarda en muntazam kontrolü ve gerçekçi balistik, silah davranışını deneyimleyin.

BÜYÜK SAVAŞ HARİTALARI – Erangel’den Miramar’a, Vikendi’den Sanhok’a, boyut, arazi, gündüz / gece döngüleri ve dinamik hava koşulları bakımından değişen bu çok büyük ve detaylı savaş alanlarında yarışın – kentsel şehir alanlarından donmuş tundralara, yoğun ormanlara kadar, her savaş alanının sırlarında ustalaşın Kazanmak için kendi stratejik yaklaşımınızı yaratmak.

DERİNLİK VE ÇEŞİTLİLİK – 100 oyunculu klasik moddan, heyecan verici yük modundan ışık hızındaki Arcade ve 4v4 ekip Ölüm Maçı modlarının yanı sıra yoğun Zombi modlarına kadar. Herkes için bir şey var! Herkes için bir şey var. Tekli, İkili ve 4 oyunculu Takımlarda oynayın. Silahınızı kalbinizin içeriğine ateşleyin! Bir tek bir kurt askeri olun yada bir Klanla oynayın ve yardım gerektiğinde görev çağrılarına cevap verin! FPS (First-Person Shooter) ve TPS (Third-Person Shooter) oyunu, oyundaki tüm farklı araziler için çok sayıda araç ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik sunar. Son çembere doğru yol almak için mükemmel sürüşünüzü ve parçaları bulun!

DAİMA BÜYÜYOR – PUBG MOBILE’ın her süre büyümesini ve genişlemesini elde eden yeni oyun özellikleri ve modları sunan günlük etkinlikler ve mücadeleler ve aylık güncellemeler. Güçlü ve ciddi hile önleme mekanizmalarımız, her insanın kurallara göre oynadığı adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.

* durağan bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 yada üstü ve en az 2 GB bellek. öteki cihazlar için PUBG MOBILE LITE’ı deneyebilirsiniz

PUBG MOBILE TURBO MOD İNDİR – KASMA SORUNU ÇÖZÜMÜ / YAĞ GİBİ AKICI OYNAYIN

Pubg Mobile Ücretsiz Redeem Kodu Al – Pubg Mobile Redeem Code

(Visited 592 times, 1 visits today)

Yenilikler

FROST FESTIVAL MODE
1. A cold wave has covered the Erangel sea in ice floes. Follow them to the Frosty Ice Castle, enjoy snowball fights, and go snowboarding.
2. Celebrate with teammates at the Frost Festival hut and pine tree!
METRO ROYALE
1. New Map: Unique environments and combat await in a new Erangel-based zone.
2. New Gameplay: Strap up, beat enemies, raid supplies, bring back loot, and progress in a new way.
3. New Challenges: Metro monsters lurk in the shadows. Seek the dawn amid peril!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir