Kalite TV APK indir – Tüm Şifreli Kanalları Ücretsiz İzleyin – Ücretsiz Film ve Dizi Uygulaması

1.5

HEMEN İNDİR
4.8/5 Oylar: 31
Geliştirici
RH Mod İnch.
Sürüm
1.5
Actualización
November 10, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
9.6M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

DOSYAYI İNDİR
Canlı TV, film, dizi ve daha birçok tv kanalı ve tamamen ücretsiz yayınlar bu uygulamada. İPTV özellikli ve piyasadaki en kaliteli uygulama ile siz kıymetli kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Mobil uygulamamız ile her kanalı ve filmi ücretsiz bir şekilde seyredebilirsiniz. Kaçaktv ile artık limitler kalkıyor.

Ayrıca dünyadaki tüm kanalları ücret ödemeden izleyebilir bir sürü film ve diziyi de ücretsiz izleyebilir bunların yanısıra ücret ödemeden maç ta izleyebilirsiniz.

Açıklama:

Türkçe Tv izlemek isteyenler için Full HD tüm tv kanalalrı bir arada, Tüm tv kanallarını ücretsiz olarak uygulamamızda izleyebilirsiniz. Bedava tv seyretmek isteyenler için Türkiye’nin en iyi uygulaması olan tv izle uygulaması ile sizlerleyiz.

Tv izlemeyi sevenler için yaptığımız yeni uygulamada tüm tv kanallarını ücretsiz izleyebilirsiniz. Tv izle mobil uygulamamızda aynı vakit da ulusal tüm televizyonlar ve mahalli tüm televizyonlar yer almıştır. Televizyon bölümü ve film bölümü olarak tv uygulamasında 2 tane kategorimiz bulunmaktadır tüm tv yayınlarının yanı sıra tüm türkçe film kanalları da yer almaktadır. 2020 tv ve film yayınlarının hepsine mobil platformumuzdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de bir çok tv uygulaması yer verilmiştir bunların en çok beğenileni bu uygulamanın olmasının sebebi hem HD yayınlar hemde donmadan kesintisiz yayınlar size sunmamızdan meydana gelmektedir. Bedava tv izlemek isteyenler ve parasız film kanalı seyretmek isteyenler için tvizle uygulamamız 7 24 sizlere full hd canlı tv gösterimı izletmeye devam ediyoruz. Mobil canlı tv arayanlar için internetinizden az harcayan otomatik tv kanalları ile sizlere keyifli tv seyretme heycanı ile evinizden dışarıdan otomobilinizden her yerden tv izleme keyfini sunuyoruz.

Türkçe Tv Kanallarını ücretsiz izleyebilrisiniz, Full hd kesintisiz ve canlı tv izleyebilirsiniz. En iyi film kanalları ve en iyi tv kanallarını bununla birlikte web tv kanallarını da buradan ücretsiz takip edebilir ve cebinize ücretsiz indirebilirsiniz. Film Tv kanallarımız , belgesel izle tv kanalımız, dizi seyretme kanallarımız ve futbol seyretme kanallarımız ile beraber ücretsiz haber kanallarımız da yer alamkatdır. Spor sevenler için tüm maç kanalları da ücretsiz olarak verilmektedir. Canlı Tv izle, uygulamamız da full hd 4k veya ultra hd canlı tv yayınlarını kolayca takip edebilirsiniz. En iyi Web tv kanalları ve en iyi mobil tv kanalları bir tek bizim uygulamamız da sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

kalite tv apk, kalite tv apk indir,

(Visited 15.682 times, 3 visits today)

Yenilikler

diziler güncellendi
filmler güncellendi
kanallar güncellendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir