Exxen Hileli APK – Exxen TV Kaçak İzle – Exxen TV Crack

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 458
Geliştirici
RH Mod İnc.

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

DOSYAYI İNDİR – EXXEN FULL APK
exxen apk, exxen apk indir, exxen indir, exxen tv, exxen, exxen tv indir, exxen tv apk, exxen tv apk indir,

exxen hileli apk

exxen apk

exxen apk indir

Kübra Par’dan Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen için “bakkal dükkanı” benzetmesi

Habertürk yazarı Kübra Par, Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen için “ölü doğacak bir proje, tutmaz” ifadelerini kullanarak “bakkal dükkanı” benzetmesi yaptı.

Habertürk gazetesi yazarı Kübra Par, Acun Ilıcalı’nın dijital platformu için “tutmaz” dedi. Par, “ölü doğacak bir proje” şeklinde tanımladığı dijital platform için “bakkal dükkanı” benzetmesi yaptı. Acun Ilıcalı’ya bir de ihtarda bulunan Par, “Televizyonda yaptığı yarışma programlarının reytingine aldanmasın” dedi:

“Acun Ilıcalı Exxen isminde bir dijital platform kuracakmış. Hayırlı olsun fakat bence ölü doğacak bir proje çünkü… Netflix ve Amazon Prime şeklinde dünya devleri varken içinde ne olduğu son aşama sınırlı bir platforma kimse para ödemek istemez. Kaldı ki dijital platformlara daha çok gençler üye oluyor. Yeni dönem dünyaya açık, yabancı dizileri sevdikleri için çoğu Netflix’i veya internetteki kaçak yayınları tercih ediyor. Bir de Türk platform için her ay harçlıklarından kesmezler.

Netflix’in 2020 senesinde sadece yeni içerikler için ayırdığı bütçe 17.3 milyar dolar şu demek oluyor ki ortalama 130 milyar TL. Amazon Prime ise 8 milyar dolar ayırmış bu işe. Toplam bütçelerini hayal dahi edemediğimiz bu dev şirketler karşısında Acun’un Exxen’i bakkal dükkanı gibi kalır. Televizyonda yaptığı yarışma programlarının reytingine aldanmasın. 82 milyonluk ülkede derhal herkesin evinde tv var fakat koca Netflix’in bile Türkiye’deki üye sayısı 2 milyonun altında.

Aslına bakarsan daha önce denendi ve tutmadı. Blue TV ve Puhu TV şeklinde örnekler Netflix’in yanına bile yaklaşamadılar. Her gün onlarca yeni dizi, film, belgesel ekleyen yabancı rakiplere karşı 6 ayda bir takım çekerek, manken yarışması yaparak rekabet edemezsiniz.”

 

Çıkarılan Survivor Oyuncusu

Survivor yarışmasından sonrasında magazin gündeminde oldukça anılan Nisa Bölükbaşı Exxen’de yer alacak Survivor projesi kadrosundan çıkarıldı. Kaynak: Survivor Nisa’ya büyük şok! Acun Ilıcalı Exxen kadrosundan Nisa’yı neden çıkardı? Nisa Instagram hesabını niçin kapattı?

Geçtiğimiz günlerde oyuncu ve kendisi şeklinde eski Survivor yarışmacısı Barış Murat Yağcı ile öpüşme videolarının ortaya çıkması ile aşklarını sosyal medya hesabından itiraf eden Nisa Bölükbaşı iddialara bakılırsa uzun zamandır üzerinde çalıştığı Exxen platformu için hazırlanan sürpriz Survivor projesinde çıkarıldı. Kaynak: Survivor Nisa’ya büyük şok! Acun Ilıcalı Exxen kadrosundan Nisa’yı neden çıkardı? Nisa Instagram hesabını niçin kapattı?

Kalite TV APK indir – Tüm Şifreli Kanalları Ücretsiz İzleyin – Ücretsiz Film ve Dizi Uygulaması

(Visited 10.498 times, 15 visits today)

İNDİRME LİNKLERİ

İNDİR

¿Cómo instalar Exxen Hileli APK - Exxen TV Kaçak İzle - Exxen TV Crack APK?

1. Uygulama sayfasını Exxen Hileli APK - Exxen TV Kaçak İzle - Exxen TV Crack APK açın.

2. İndirme butonuna tıklayın.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir